Україна

В Україні залишиться 100 банків

news.vnikolaeve.info

В Україні залишиться 100 банків

Аналітики Світового банку зробили прогноз щодо розвитку українського фінсектора. Очікується консолідація банківської системи України до 100 банків. Такий прогноз наводиться в матеріалах про другу програмну позику на політику розвитку фінансового сектора країни.

У рамках першої програми розвитку фінансового сектора (завершилася наприкінці 2014 року – ред.) для посилення нормативного та інституційного середовища, а також поліпшення стійкості та ефективності банківської системи Світовий банк і Нацбанк України (НБУ) впровадили ряд критеріїв своєчасної ідентифікації проблемних банків. У другій програмі, яка нині імплементується, Світовий банк і НБУ підвищили вимоги для ідентифікації операцій з пов’язаними особами.

У результаті очікуваної на цьому тлі консолідації банківського сектора України, Світовий банк прогнозує, що в країні в 2016 році залишиться 100 банків.

Нагадаємо, у період з січня 2014 по липень 2015 неплатоспроможними були визнані 54 банки. За даними НБУ, станом на 1 липня 2015 в Україні діяло 127 банків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *