Область

У прямому ефірі телеканалу “Миколаїв” відбувся перший звіт всеукраїнського проекту

23 березня у прямому ефірі телеканалу «Миколаїв» та Радіо Миколаїв вийшла перша програма в рамках всеукраїнського медіа-проекту #Звіти_наживо команди UA: СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ та громадського руху ЧЕСНО.

Міський голова Вознесенська Віталій Луков протягом 52 хвилин розповідав громаді про результати своєї роботи та відповідав на запитання телеглядачів, журналістів і користувачів соціальних мереж. Також в студії були присутні журналісти та експерти: Катерина Лисюк – журналіст телеканалу «Миколаїв» і співведуча, Олександра Біляєва – головний редактор Інтернет-видання «Шиповник», Андрій Попов – журналіст інформаційного агентства Іnshe.tv, Олена Горячева – власний кореспондент телеканалу ICTV, Тетяна Локацька – журналіст, – які мали змогу поставити запитання Віталію Лукову під час прямого ефіру.

У представленому в програмі сюжеті народний депутат України Олександр Лівік виказав свою точку зору щодо останніх подій в області, а саме: місцева влада недопрацьовує, багато проектів нереалізовано, а у Вознесенську високий рівень дитячої смертності, онкологічних захворювань та найгірший демографічний показник в області (свої думки народний депутат висловив у записаній перед ефіром телефонній розмові). Віталій Луков відповів, що це гарна традиція, коли є нормальна політична конкуренція. На уточнююче запитання співведучого, Федора Бондаря: «Йдеться про конкуренцію партій чи осіб?», – гість відповів: «Осіб».

Один з експертів у студії запитав:
– Чи підтримує міський голова Вознесенська політику Президента?

«Я неодноразово публічно говорив про те, що я не бачу зараз для країни іншого Президента, ніж Петро Порошенко. При всіх і моїх внутрішніх, і озвучених зауважень, на мою думку, те, що не подобається, те, що він не підходить громадянам, можливо, але я далекий від того, що зараз головне, щоб його не було, а потім ми розберемося, хто візьме відповідальність за три основні задачі, які ставляться перед Президентом відповідно до Конституції», – відповів Віталій Луков.

Також Віталій Луков дав відповідь на запитання стосовно «атомних» грошей (йдеться про додаткове фінансування населених пунктів, розташованих у радіусі тридцяти кілометрів від Южно-Української АЕС): вони в минулому році пішли на освітлення міста та пішохідну доріжку з велосмугами, а в цьому році планується ремонт найбільшої школи Вознесенська.

Відповідаючи телеглядачу, котрий поцікавився, чому мешканці Вознесенська залишились без нових автобусів, які зобов’язався придбати перевізник, Віталій Луков пообіцяв розглянути це питання першим на апаратній нараді.
Також жителі Миколаївщини отримали відповіді на запитання стосовно будівництва сонячної електростанції, мітингів проти влади, особистих відносин міського голови Вознесенська з перевізниками і на болючі питання стосовно найвищих в області тарифів на воду та проїзд у міському транспорті. Весь ефір можна подивитися на офіційній сторінці у Facebook Телеканалу “Миколаїв”

Анастасія Тімановська – продюсер Миколаївської дирекції ПАТ «НСТУ» зазначила:

“Перша програма всеукраїнського медіа-проекту #Звіти_наживо команди UA: СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ та громадського руху ЧЕСНО, яка транслювалася в прямому ефірі телеканалу «Миколаїв» та Радіо Миколаїв вийшла жвава і змістовна. На жаль, представники міської та обласної влади Миколаївщини мовчазно проігнорували наші запрошення, адже офіційних відповідей на листи-запрошення досі не надійшло. Насичене питаннями інтерв’ю від ведучого, журналістів у студії, телеглядачів та радіослухачів надало програмі динаміки та актуальності. Активність аудиторії свідчить про те, що запит на діалог з владою є”.

Нагадаємо, #Звіти_наживо — це всеукраїнський проект команди UA: СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ та громадського руху ЧЕСНО. Він покликаний змінити застарілий формат звітування посадовців на інтерактивне інтерв’ю у прямому ефірі регіональних філій НСТУ.

Такі інтерактивні звіти заплановані щомісяця до кінця року за актуальними на цей час темами:

Березень — мери/голови ОДА (за минулий рік);

Квітень — департаменти культури;

Травень — організація оздоровлення дітей;

Червень — ремонт доріг;

Липень — голови ОТГ, мери малих міст;

Серпень — реформа освіти;

Вересень — медична реформа;

Жовтень — початок опалювального сезону;

Листопад — бюджети міст;

Грудень — звіти мерів обласних центрів за 2018 рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *