Область

У прямому ефірі телеканалу “Миколаїв” звіти про готовність до літа дитячих таборів

Уже цієї п’ятниці, 18 травня, о 19:20 у прямому ефірі телеканалу “Миколаїв” — випуск #Звіти_наживо, присвячений питанням відпочинку й оздоровлення дітей та молоді. Упродовж 52 хвилин начальник служби у справах дітей Миколаївської міської ради Тетяна Вікторівна Хижняк розповідатиме про результати роботи за 2017 рік і відповідатиме на запитання громадян та журналістів.
Основними питаннями, які обговорюватимуть у студії, стануть фінансові звіти департаментів, відповідальних за оздоровлення дітей у таборах відпочинку, пожежна безпека в дитячих таборах, укомплектованість дитячих таборів кадрами (яка кількість дітей припадає на кожного вихователя табору).

«Проект #Звіти_наживо став для нас новим форматом. Донедавна звіти чиновників були монологом на задану тему. Тепер керівників розпитують, інколи жорстко, не лише журналісти Суспільного, а й запрошені представники ЗМІ та експерти. Тому охочих взяти участь у такій програмі поменшало. Ми вдячні тим чиновникам, хто зголошується прийти на #Звіти_наживо та відверто поспілкуватись,» – зазначає керівник творчої групи ТО «Тема дня» Миколаївської філії Федір Бондар.

Це вже третій випуск спільного проекту #Звіти_наживо від команд UA: СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ та Громадського руху ЧЕСНО. Цей всеукраїнський проект покликаний змінити застарілий формат звітування посадовців на інтерактивне інтерв’ю у прямому ефірі регіональних філій НСТУ.
Якщо вам є що запитати, напишіть пост чи коментар, де зазначте суть питання і хештег #Запитай_Хижняк.
Якщо протягом ефіру у вас виникне додаткове питання – поставте його, зателефонувавши (0512) 47 74 72 (вартість дзвінків згідно з тарифом вашого оператора).
Ведучий озвучить ваше питання у прямому ефірі.

Нагадаємо, що наступні #Звіти_наживо стосуватимуться таких тем:
червень — ремонт доріг;
липень — голови ОТГ, міські голови малих міст;
серпень — реформа освіти;
вересень — медична реформа;
жовтень — початок опалювального сезону;
листопад — бюджети міст;
грудень — звіти міських голів обласних центрів за 2018 рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *