Область

Уже сьогодні на телеканалі “Миколаїв” #Звіти_наживо про культуру

Увечері, о 19:20, у філіях Суспільного в партнерстві з @Громадський рух ЧЕСНО стартує другий випуск всеукраїнського медіа-проекту #Звіти_наживо. До звітування запрошено очільників департаментів культури.
У прямому ефірі телеканалу “Миколаїв” і Радіо “Миколаїв” на хвилі 92 FM начальник управління культури, національностей та релігій Миколаївської ОДА Михайло Димитров протягом 52 хвилин розповість громаді про результати своєї роботи та відповість на ВАШІ запитання!
«Сьогодні на телеканалі «Миколаїв”  виходить другий випуск програми  #Звіти_наживо – Всеукраїнський проект команди UA: СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ та громадського руху ЧЕСНО. Він покликаний змінити застарілий формат звітування посадовців на інтерактивне інтерв’ю у прямому ефірі регіональних філій НСТУ. Протягом  52 хвилин  перед громадою звітуватиме  Михайло Димитров, начальник управління культури, національностей та релігій ОДА. Ефір програми інтерактивний, громадяни можуть поставити запитання гостю в студії, зателефонувавши на ефір, через соцмережі та через скайп-зв’язок,» – зазначила Анастасія Тімановська, продюсерка Миколаївської філії.

Поставити своє запитання можна завчасно – у соціальній мережі Facebook за хештегом #Запитай_Димитрова та протягом прямого ефіру за телефоном студії: (0512) 47-74-72 (вартість дзвінків згідно з тарифом вашого оператора).
Пряму трансляцію #Звіти_наживо дивіться на нашій сторінці у Facebook https://www.facebook.com/TRK.Mykolaiv/ та слухайте нас у прямому ефірі Радіо “Миколаїв” на хвилі 92 FM.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *