Миколаїв

У новій сітці телеканалу “Миколаїв” додалися документальні фільми, серіали і мультфільми

Із 16 квітня змінилася ефірна сітка філії ПАТ «НСТУ» «Миколаївська регіональна дирекція». Змінився і контент, що транслюється на телеканалі. Основною метою перетворень у ході реформування НСТУ є використання якісного матеріалу. У новій сітці філії додалися суспільно-важливі програми, документальні фільми, серіали, мультфільми. Так, з 16 квітня стартують покази документальних фільмів. Ці стрічки були закуплені спеціально для трансляції на телеканалах Суспільного. Нові фільми досить різноманітні: це дослідження традицій, культур різних народів, природи, історії.
Телепередача «Смаки культур» – це кулінарний екскурс світом. У кожній серії презентується одна страва.
Із циклу «Таємниці підводного світу» глядачі дізнаються про безліч див природи та чудернацьких морських істот Світового океану.
Документальний серіал «Незвичайні культури» присвячений повсякденному життю народів нашої планети, які досі полюють на їжу і не знають, що таке промисловість, економіка, наука.
Цикл фільмів «Неповторна природа» відкриє для глядачів світ гейзерів, діючих вулканів та дивовижних скель. Усі вони створені магічними силами природи.
В ефірі регіональних мовників відбудеться прем’єра кулінарного шоу «Енеїда», пізнавальної програми про літературу «Букоголіки», повернеться в ефір «Кільтурна афіша здорової людини» тощо.

Базовий контент філії «ПАТ «НСТУ» «Миколаївська регіональна дирекція» збереже свої позиці в ефірі. Ранкове розважальне шоу «Новий день» із трьома випусками новин глядачі каналу «Миколаїв», як і раніше, дивитимуться в прямому ефірі з 07:00 до 09:00. У ранковій студії бувають зірки сцени та олімпійські чемпіони, політики та підприємці, творчі люди та небайдужі громадяни – миколаївці і гості міста залюбки починають свій день у компанії бадьорих ведучих.
Програма «Новий день» тепер виходить не тільки в будні, а і у вихідні. А ще команда працює над суботнім вечірнім проектом «Арт-простір».

У будні в ефірі каналу о 19:20 півгодинна вечірня програма «Тема дня» . Ми обговорюємо, аналізуємо з експертами в студії актуальні, суспільно важливі теми регіону.

Щомісяця на телеканалі «Миколаїв» та радіоканалі «Українське радіо. Миколаїв» у рамках Всеукраїнського медіа-проекту #Звіти_наживо чиновники звітують перед громадою, відповідаючи на запитання глядачів та експертів у студії. Суспільне мовлення в партнерстві з Громадським рухом “Чесно” хоче змінити застарілий формат звітування посадовців на інтерактивне інтерв’ю. Вже 20 квітня миколаївці спілкуватимуться з Михайлом Димитровим , начальником управління культури, національностей та релігій ОДА.

За словами продюсерки філії Анастасії Тімановської, найближчим часом оновлюватимуться дизайн студії, стилістика викладення та подача матеріалу ведучими. На меті створення динамічних, насичених актуальною та об’єктивною інформацією проектів та програм, які зацікавлять місцевого глядача та замотивують миколаївців дивитися «своє телебачення», тим самим, збільшуючи глядацьку аудиторію суспільного мовника по всій Україні.

У новій сітці мовлення збережеться і кількість випусків на день «Телевізійних новин Миколаївщини» – вранці о 07:30, 08:00, 08:30, вдень о 13:30, ввечері три випуски — 17:00, 19:00 і 20:40. Команда інформаційників тримає руку на пульсі подій – повсякчас у вирі подій міста і області. В ефірі радіо – 4 випуски новин на день.

Щосуботи та щонеділі вранці діти матимуть змогу дивитися мультфільм “Принцеса Сіссі “. До уваги маленьких глядачів 2 сезони мультсеріалу (52серії).

Наразі у філії автори проектів, що пройшли пітчинг ідей, готуються до наступного етапу – захисту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *