Миколаїв Область

Уже сьогодні в прямому ефірі телеканалу “Миколаїв” #Звіти_наживо про літній відпочинок для дітей!

Увечері, о 19:20, на філіях Суспільного в партнерстві з @Громадський рух ЧЕСНО стартує третій випуск всеукраїнського медіа-проекту #Звіти_наживо. До звітування запрошено посадовців, відповідальних за оздоровлення і відпочинок дітей та молоді.
У прямому ефірі телеканалу “Миколаїв ” і радіо “Миколаїв” заступниця начальника служби у справах дітей Миколаївської міської ради Тетяна Хижняк протягом 52 хвилин розповідатиме громаді про результати своєї роботи та відповість на ВАШІ запитання!
Основними питаннями, які обговорюватимуть у студії, стануть фінансові звіти департаментів, відповідальних за оздоровлення дітей у таборах відпочинку, пожежна безпека в дитячих таборах, укомплектованість дитячих таборів кадрами (яка кількість дітей припадає на кожного вихователя табору).

Продюсерка філії ПАТ «НСТУ» «Миколаївська регіональна дирекція» Анастасія Тімановська зазначила: «Сьогодні у програмі #Звіти_наживо тему оздоровлення дітей, крім Тетяни Хижняк, виявив бажання прокоментувати Микола Смоквина, начальник відділу з питань оздоровлення дітей управління соціальних гарантій і компенсацій, загальнообов’язкового державного страхування Департаменту соціального захисту населення ОДА. Тому матимемо більше інформації від чиновників. Розширили і коло експертів у студії. Сподіваємося на відверту, динамічну і змістовну розмову».

Кореспонденти телеканалу “Миколаїв” підготували до ефіру матеріали щодо перевірки пожежної безпеки в дитячих таборах, відвідали Чорноморське узбережжя в Березанському районі Миколаївщини, де влітку має запрацювати чимало закладів відпочинку. Також поцікавилися у миколаївців, у який спосіб і за які кошти вони оздоровлюють дітей влітку.

Пряму трансляцію #Звіти_наживо дивіться на нашій сторінці у Facebook https://www.facebook.com/TRK.Mykolaiv/ та слухайте нас у прямому ефірі радіо “Миколаїв” на хвилі 92 FM.
Якщо вам є про що запитати у гостей студії – напишіть пост чи коментар, де зазначте суть питання і хештег #Запитай_Хижняк. Наші ведучі озвучать ваше питання у прямому ефірі!

Також можна поставити запитання протягом прямого ефіру за номером телефону: (0512) 47 74 72 (вартість дзвінків згідно з тарифом вашого оператора).

Нагадаємо, це вже третій випуск спільного проекту #Звіти_наживо від команд UA: СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ та Громадського руху ЧЕСНО. Цей всеукраїнський проект покликаний змінити застарілий формат звітування посадовців на інтерактивне інтерв’ю у прямому ефірі регіональних філій НСТУ.

Наступні #Звіти_наживо стосуватимуться таких тем:
червень — ремонт доріг;
липень — голови ОТГ, міські голови малих міст;
серпень — реформа освіти;
вересень — медична реформа;
жовтень — початок опалювального сезону;
листопад — бюджети міст;
грудень — звіти міських голів обласних центрів за 2018 рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *