Миколаїв

Уже сьогодні у прямому ефірі телеканалу “Миколаїв” #Звіти_наживо про ремонт доріг Миколаївщини

Ввечері, о 19:20, в ефірах  філій Суспільного в партнерстві з @Громадський рух ЧЕСНО стартує четвертий випуск всеукраїнського медіа-проекту #Звіти_наживо. До звітування запрошено посадовця, який розповість про проведення ремонтних робіт на дорогах Миколаївщини.
У прямому ефірі телеканалу «Миколаїв» і Радіо «Миколаїв» на хвилі 92 FM заступник Миколаївського міського голови Юрій Степанець протягом 52 хвилин розповість громаді про результати своєї роботи та відповість на ВАШІ запитання!
Основними питаннями, які обговорюватимуть у студії, стануть планові ремонти доріг, якість дорожнього покриття, пріоритетність ремонтів у області, розмір фінансування та дотримання міжнародних стандартів ремонтних робіт.

«На жаль, Миколаївська облдержадміністрація проігнорувала наш офіційний лист із запрошенням до участі в програмі «Звіти_наживо» 22 червня профільного заступника голови ОДА Валентина Гайдаржи. Ми чекали відповіді до цього тижня – марно. У вівторок, 19 червня, я звернувся до Миколаївської міської ради, запросив до участі у програмі заступника міського голови і одразу отримав позитивну відповідь. Небажання керівників Миколаївської ОДА брати участь в проекті “Звіти_наживо” проявилося ще в березні, коли ми не отримали жодної відповіді на лист-запрошення голови ОДА Олексія Савченка. Отже, сьогодні в студії Миколаївської філії Суспільного звітуватиме заступник Миколаївського міського голови Юрій Степанець, а запитання чиновнику будуть ставити представник ГР «Чесно» Олена Позняк, а також журналісти – Тетяна Локацька, Андрій Лохматов та Олеся Баранцевич,» – зазначає керівник творчої групи ТО «Тема дня» Миколаївської філії Федір Бондар.

Пряму трансляцію #Звіти_наживо дивіться на нашій сторінці у Facebook : https://www.facebook.com/TRK.Mykolaiv/ та слухайте нас у прямому ефірі Радіо «Миколаїв» на хвилі 92 FM.
Якщо вам є що запитати у Юрія Степанця, напишіть пост чи коментар, де зазначте суть питання і хештег #Запитай_Степанця. Наші ведучі озвучать ваше питання у прямому ефірі!
Також можна поставити запитання протягом прямого ефіру за номером телефону: (0512) 47 74 72 (вартість дзвінків згідно з тарифом вашого оператора).
Нагадаємо, це вже четвертий випуск спільного проекту #Звіти_наживо від команд UA: СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ та Громадського руху ЧЕСНО. Цей всеукраїнський проект покликаний змінити застарілий формат звітування посадовців на інтерактивне інтерв’ю у прямому ефірі регіональних філій НСТУ.
Наступні #Звіти_наживо стосуватимуться таких тем:
липень — голови ОТГ, міські голови малих міст;
серпень — реформа освіти;
вересень — медична реформа;
жовтень — початок опалювального сезону;
листопад — бюджети міст;
грудень — звіти міських голів обласних центрів за 2018 рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *