Миколаїв

Тиждень прем’єр та перевтілень у Миколаївській регіональній філії

Звичайний робочий тиждень став тижнем прем’єр та перевтілень на телеканалі «Миколаїв». До уваги глядачів представлені три нові проекти та оновлена програма “Гаряча лінія”. Тепер по черзі.

Дві голови добре, але не гарно.
Застарілий формат прямого ефіру «Гаряча лінія» вже давно не відповідав ні вимогам глядачів, ні меті, яку переслідує реформування державного в суспільне телебачення. Редакція суспільно-публіцистичних програм залишила від проекту лише назву. З іноді нудної розмови спікера та ведучого про те, скільки ми досягли та скільки ще можемо, ефір перетворився дійсно на гарячий майданчик. Два спікери з різною позицією щодо теми та двоє ведучих – протилежності за темпераментом та поглядами . Експресивна та молода Катерина Лисюк проти врівноваженого та досвідченого Федора Бондара. Пекельності прямому ефіру додає інтерактив – прямі дзвінки глядачів в студію.
Анонс оновленої “Гарячої лінії”

Оновлена "Гаряча лінія"
Будьте обережні зі своїми мріями, адже вони мають властивість здійснюватись.
Але ми не боїмося мріяти про краще з автором нового проекту «Місто майбутнього» Федором Бондарем.
Чимало українських міст і містечок досягли успіхів у розв’язанні житлово-комунальних, транспортних, соціальних проблем. І, хоча, велосипед вигадувати не потрібно, цей позитивний досвід поширюється не так швидко, як хотілося б. Розповісти про нього – основна мета програми «Місто майбутнього».


Про річ можна говорити та судити навіть тоді, коли вона не існує.
Автор нового проекту «ТВ Мікс» Мар’яна Назаренко не стала робити програму про утопію, а пропонує зазирнути за лаштунки виробництва продуктів і речей, поринути в історію їх створення та ознайомитись з інноваціями. До того ж, інформує про економічну ефективність, рівень безпеки та цінової привабливості повсякденних товарів.

Надлишок їжі заважає тонкощам розуму.
У новому проекті «Кулінарні історії» все збалансовано. Вивчайте історію України в процесі приготування страви. Ведучий Олександр Пронкевич – інтелектуал з тонким почуттям гумору – запрошує до себе на кухню істориків та краєзнавців. Кожна програма представить новий погляд на історію України та історичні постаті. Отримуйте насолоду від самої подачі інформації. Це не той випадок, коли «вміла готувати, та не вміла подавати». Дивіться, буде смачно.

Кулінарна історія

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *