Миколаїв

Редакція ранкового шоу «Новий день» святкує День народження!

Юхуу! Нам вже 3 роки!

У такій невгамовній компанії (з невеличкими варіаціями))) миколаївці зустрічають ранок із квітня 2015-го року. До цього часу програма існувала, швидше, як заповнення ефіру фрагментами інших передач, готували і вели її спочатку інформаційники, а потім журналістки редакції художніх і дитячих програм. Унаслідок першої хвилі оптимізації Миколаївської ТРК на телебачення прийшла талановита молодь із реорганізованого радіо «Миколаїв». На чолі редакції ранкового мовлення стала досвідчена журналістка із «художки» Галина Щерба, а на режисерську посаду запросили амбітну Катерину Жуліну, яка до цього рік працювала в ранковому проекті на одному з центральних каналів.

І почалося!
Менеджер філії ПАТ “НСТУ” “Миколаївська регіональна дирекція” Ірина Білоус згадує:
«Новий день» у далекому 2015 році – це був досить амбітний проект. Ми прагнули зробити таке ранкове шоу, щоб місцевий глядач, прокинувшись зранку й увімкнувши телевізор, залишався тільки з нами, тільки з нашою молодою командою.
Я бажаю редакції «Нового дня» не зупинятися на досягнутому. Ви вже більш досвідчені, аніж три роки тому, більш професійні, більш круті, і у вас багато креативу, енергії, наполегливості, тож обов’язково використовуйте їх у своїй роботі.

Перші ведучі оновленого проекту – завідувачка редакції ранкового мовлення Галина Щерба та режисер Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру Василь Цимбал, журналісти – Інна Савіцька та Віктор Дяченко, Ірина Федоровська й Артур Зайонц.

Новоспечені «новоднівці» поставили студію догори дриґом! Мета була майже недосяжна: усього за місяць із радійників-початківців вони повинні були перекваліфікуватися у досвідчених телевізійників. І нам вдалося! Нинішні «зірки ефіру» навчилися роботі в кадрі і поза ним, опанували жанри тележурналістики. Ми команда! Разом експериментуємо, сперечаємося, плачемо і сміємося. Цілодобово «висимо» на зв’язку один з одним, а деякі паралельно ще й завершують навчання в університетах!

Зараз до нашої команди непосидючих всезнайок приєдналися балакуча Тетяна Макушева, спортивна Вікторія Андрушків та ніжна Олена Клепа, а також іще одна режисерка – Мар’яна Назаренко.
Чого тільки не відбувається під час ефіру! Ведучі разом з гостями студії повсякчас у вирі подій міста і області, розповідають про найцікавіші із них та представляють глядачам їх учасників. А ще співають і танцюють, показують фокуси і готують національні страви, пишуть картини і обговорюють політику, займаються благодійністю і запалюють нові зірки, згуртовують громаду заради добрих справ і підтримують місцеві таланти (рядок можна продовжувати довго, але треба ще багато чого сказати))).
У нашій студії бувають зірки сцени та олімпійські чемпіони, політики та підприємці, творчі люди та небайдужі громадяни – миколаївці і гості міста залюбки починають свій день у компанії бадьорих і доброзичливих ведучих.

Відповідно до реформ, редакція отримала нову назву – ТО «Ранок», у рамках філії ПАТ “НСТУ” “Миколаївська регіональна дирекція” стала частиною Суспільного. До когорти “новоднівців” приєдналися досвідчені колеги – головний продюсер редакції програм Тетяна Мілякіна, інженер монтажу Вікторія Борецька та оператори Євген Сєржук та Антон Шатура. Їх творча робота надзвичайно важлива задля цілісного сприйняття глядачами ранкового шоу.

Програма «Новий день» тепер виходить не тільки по буднях, а й у вихідні, а ще за нами – суботній вечірній проект «Арт-простір». У новому форматі «суспільників» підтримуємо зв’язки та обмінюємося досвідом з колегами із інших областей, спілкуємося по скайпу з ними в ефірі. Дякуємо за співпрацю Львову, Кропивницькому і Чернігову, а також херсонцям, луганчанам та багатьом іншим.

Відтепер у нашій команді є креативна Анастасія Тімановська – продюсерка філії ПАТ “НСТУ” “Миколаївська регіональна дирекція”. Пані Анастасія бачить перспективи розвитку творчого об’єднання так:
– Разом з дружньою, веселою, завзятою і талановитою командою ранкового шоу ми зможемо дещо змінити, аби зробити програму ще кращою. За рахунок перетворень у побудові програми, підходах та методах до її створення, зміни дизайну студії, відборі актуальних саме для нашого регіону тем, орієнтуючись на загальний напрям Національної суспільної телерадіокомпанії України, ми маємо на меті збільшити глядацьку аудиторію телеканалу, у миколаївців пробудити цікавість дивитися саме «своє телебачення» та зустрічати ранок кожного дня саме з нашою бадьорою командою ранкового шоу «Новий день». Завдяки загальній злагодженій співпраці всього колективу ТРК «МИКОЛАЇВ» – ці зміни не за горами.

За три роки існування команди змінився її склад, ми професійно підросли і стали мудрішими, але все такі ж легкі на підйом і відкриті до експериментів. Тож щодня зранку зустрічайте нас на своїх телеекранах та шукайте в Інтернеті.
До зустрічі в ефірі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *