Миколаїв

На Суспільному Миколаєва за конкурсом обрали продюсера

За результатами відкритого конкурсу продюсеркою Миколаївської філії Суспільного мовлення обрано Анастасію Тімановську. Вона керуватиме творчим напрямом й відповідатиме за створення контенту та наповнення ефірної сітки телеканалу і радіо “Миколаїв”.

Пані Анастасія має вищу освіту за спеціальністю “Кіно- і телемистецтво”. З 2002 року працювала на різних телеканалах ведучою, журналісткою, асистенткою режисера монтажа, на позиціях режисера та головного режисера. В якості головного режисера працювала над створенням та запуском в системну роботу телеканалу “ТАК-ТВ”. Має досвід у продакшені рекламних роликів, а також запуску в системну роботу студентського телебачення “МНАУ-TV”.

У додатковому конкурсному відборі у Миколаївській філії взяли участь 5 кандидатів на позицію продюсера філій. Загалом у конкурсі взяли участь 111 кандидатів. Було обрано 6 продюсерів із 57 кандидатів та 8 менеджерів із 54 охочих.

Нагадаємо, що вперше в історії НСТУ керівників регіональних філій не призначали, а обирали на відкритому конкурсі. Також вперше для керівництва філіями запроваджено дві різні посади: продюсер, що відповідає за контент та менеджер, який виконує лише адміністративні функції та має у обов’язках пряму заборону втручатися у творчі питання.

За результатами конкурсу у грудні менеджеркою Миколаївської філії Суспільного обрали Ірину Білоус. У тих регіонах, де конкурс не відбувся у грудні, було призначено тимчасових виконувачів обов’язки менеджера й продюсера. Саме для цих філій у січні 2018 року було проведено повторний конкурс.

16 та 17 лютого відбулися координаційні робочі зустрічі в Києві з менеджерами і продюсерами з усіх регіонів. Протягом двох днів насичених тренінгів та робочих нарад по напрямках: творчому, технічному, кадровому, юридичному, фінансовому, комунікаційному, керівники підрозділів центральної дирекції зустрілися з менеджерами та продюсерами, щоб спільно опрацювати план роботи на найближчий період.

Дізнатись більше про процес відбору можна на офіційному сайті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *