Миколаїв

На Суспільному звітують про культуру!

Суспільне продовжує #Звіти_наживо.
На черзі — очільники департаментів культури

Уже цієї п’ятниці, 20 квітня, о 19:20  у прямому ефірі #Звіти_наживо суспільного мовника в Миколаївській області. Протягом 52 хвилин Михайло Димитров звітуватиме про результати роботи управління культури, національностей та релігій Миколаївської ОДА за 2017 рік та відповість на запитання громадян і журналістів.
Під час прямого ефіру пан Димитров озвучить вирішені та нагальні проблеми сфери, виконані (та невиконані) обіцянки, відзвітує про витрати бюджетних коштів за минулий рік, представить обласні програми розвитку культури, визначить завдання і пріоритети культурного розвитку районів, поділиться планами на 2018-й. Одне із ключових питань #Звітів_наживо: перспективи функціонування закладів культури в умовах децентралізації. Нагадаємо, що децентралізація – це процес передачі значних повноважень та бюджетних коштів від державних органів влади органам місцевого самоврядування таким чином, щоб якомога більше повноважень отримали ті органи, які найближче знаходяться до місцевої громади.
Поставити своє питання можна завчасно в соціальній мережі Facebook за хештегом #Запитай_Димитрова та протягом прямого ефіру за телефоном студії (0512) 47 74 72.
#Звіти_наживо — це всеукраїнський проект команди UA: СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ та Громадського руху ЧЕСНО. Він покликаний змінити застарілий формат звітування посадовців на інтерактивне інтерв’ю у прямому ефірі регіональних філій НСТУ.
Нагадаємо, такі інтерактивні звіти заплановані щомісяця до кінця року за актуальними на цей час темами:
Березень — мери/голови ОДА (за минулий рік);
Квітень — департаменти культури;
Травень — організація оздоровлення дітей;
Червень — ремонт доріг;
Липень — голови ОТГ, мери малих міст;
Серпень — реформа освіти;
Вересень — медична реформа;
Жовтень — початок опалювального сезону;
Листопад — бюджети міст;
Грудень — звіти мерів обласних центрів за 2018 рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *