Миколаїв Область

Звіти_наживо – запитання до влади у прямому ефірі “Миколаїв”

Уже сьогодні Віталій Луков відзвітує громаді наживо!

Увечері о 19:20 на @UA: Суспільне мовлення в партнерстві з @Громадський рух ЧЕСНО стартує всеукраїнський медіа-проект #Звіти_наживо, покликаний змінити застарілий формат звітування посадовців на інтерактивне інтерв’ю у прямому ефірі телеканалу «Миколаїв». Також дивіться трансляцію на нашій сторінці у Facebook https://www.facebook.com/TRK.Mykolaev/videos/1795336284107707/ та слухайте нас у прямому ефірі Радіо Миколаїв на хвилі 92 FM.

Міський голова Вознесенська Віталій Луков протягом 52 хвилин розповість громаді про результати своєї роботи та відповість на ВАШІ запитання!

«Звіти_наживо – актуальний та затребуваний громадськістю спільний проект Суспільного Мовлення України та ГО «ЧЕСНО». Сьогодні, українці особливо гостро сприймають події, що відбуваються в нашій державі, цікавляться, як саме працюють державні діячі і з якою ефективністю. Адже всі хочуть змін на краще. Чекаємо від проекту «Звіти_наживо» не заготовлених доповідей представників місцевої влади про свою діяльність, а жвавого діалогу: відповідей на конкретні запитання від журналістів, представників громадськості, глядачів, користувачів соцмереж – реального аналізу стану справ», – зазначила Анастасія Тімановська, продюсер Миколаївської філії.

Вознесенці вже чекають на відповідь Віталія Лукова стосовно гострих питань, які їх бентежать. Зокрема, щодо утилізації токсичних відходів, об`єднання громад, роздільного збору сміття, забруднення питної води та утримання бюджетом міста каналізації шкірзаводу. Ефір обіцяє бути цікавим та емоційним.

Тож, якщо вам є що запитати у міського голови Вознесенська напишіть пост чи коментар, де зазначте суть питання і хештег #Запитай_Лукова. Ведучі озвучать найцікавіші запитання у прямому ефірі!

Якщо протягом ефіру у вас виникне додаткове питання – поставте його, зателефонувавши за номером: (0512) 47-74-72 (вартість дзвінків згідно з тарифом вашого оператора).

#Звіти_наживо дивіться 23 березня о 19:20 на телеканалі «Миколаїв».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *