Миколаїв

Миколаївська філармонія досі не може отримати власне приміщення — #Звіти_наживо

20 квітняв прямому ефірі регіонального суспільного мовника ТРК «МИКОЛАЇВ» уже вдруге відбувся звіт всеукраїнського проекту команди UA: СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ та громадського руху ЧЕСНО. Цього разу в ефірі програми #Звіти_наживо звітував про досягнення, проблеми та фінансування галузі культури в Миколаївській області Михайло Димитров, начальник управління культури, національностей та релігії Миколаївської ОДА.

ТОП-проблемою року було визначено ситуацію навколо Миколаївської обласної філармонії, яка не має власного приміщення. Проблема існує понад 30 років. На даний момент миколаївська філармонія винаймає кілька кімнат вбудинку культури будівельників, а концертну залу – лише за узгодженням з дирекцією закладу. Це не дає можливості колективу філармонії працювати в гідних умовах та розвиватись, збільшуючи кількість концертів для містян та гостей Миколаєва.

Ще однією проблемою, яку обговорювали під час #Звітів_наживо був стан гуртожитку Миколаївського коледжу культури і мистецтв. Студенти, які мешкають в гуртожитку підготували відео звернення до пана Димитрова.

Важливе питання, яке підняли під час програми, є вплив процесу децентралізації на розвиток культури на селі: що чекає на заклади культури та творчі колективи в процесі децентралізації, з якими проблемами вже зараз стикнулися співробітники сільських клубів, будинків культури та бібліотек в новостворених об’єднаних територіальних громадах, а також, чому деякі голови ОТГ не поспішають брати на свій баланс заклади культури.

Пан Димитров наголосив, що можливості управління занадто малі для вирішення такого глобального питання і тільки тісна співпраця обласної та міської влади, громадськості та бізнесу допоможе вирішити цю проблему.

Також під час ефіру обговорювалося питання національних товариств та основних напрямків національної політики регіону.

Весь ефір можна подивитися на офіційній сторінці у Facebook Телеканалу “Миколаїв”

Нагадаємо, #Звіти_наживо — це всеукраїнський проект команди UA: СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ та громадського руху ЧЕСНО. Він покликаний змінити застарілий формат звітування посадовців на інтерактивне інтерв’ю у прямому ефірі регіональних філій НСТУ.

Такі інтерактивні звіти заплановані щомісяця до кінця року за актуальними на цей час темами:

 

Травень — організація оздоровлення дітей

Червень — ремонт доріг

Липень — голови ОТГ, мери малих міст

Серпень — реформа освіти

Вересень — медична реформа

Жовтень — початок опалювального сезону

Листопад — бюджети міст

Грудень — звіти мерів обласних центрів за 2018 рік

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *