Миколаїв Область

Звіти наживо – Іван Рубський, голова Баштанської ОТГ

Басейн буде і дороги будуть – на телеканалі «Миколаїв» звітує голова Баштанської ОТГ Іван Рубський

20 липня у прямому ефірі телеканалу і радіо «Миколаїв» відбувся п’ятий звіт Всеукраїнського медіа-проекту #Звіти_наживо, присвячений звітам очільників малих міст та об’єднаних територіальних громад.

Цього разу у прямому ефірі звітував голова Баштанської ОТГ Іван Рубський. У студії також були присутні експерти: директор миколаївського центру розвитку місцевого самоврядування Валентин Бойко, регіональна представниця громадського руху ЧЕСНО Олена Позняк та член громадської ради при Миколаївській ОДА Ірина Руденко.

Журналістів та експертів найбільше турбували топові проблеми Баштанської ОТГ: за які саме дороги несе відповідальність влада ОТГ і в якому стані вони зараз, чому затримується будівництво великого басейну на території Баштанки.

 «Дороги між селами – це найбільша проблема. Сьогодні є села, де, на жаль, не ходять автобуси. Ці дороги – це не наш рівень, а рівень області. Але ми готові сьогодні, не зважаючи на те, що у нас ресурс обмежений все таки, взяти участь у співфінансуванні (і депутати на цьому наполягають). Тож все залежить від того, коли зайдуть підрядники і будемо це питання відпрацьовувати. Якщо з’явиться ресурс фінансовий (на сьогоднішній день ще у нас його немає, бо це господарський район, в основному гроші поступають в другому півріччі), все таки будемо думати, аж до того, щоб може купити один комунальний автобус, для того, щоб пускати його хоч би в ті села, хоча б раз на тиждень, щоб люди могли виїхати в лікарню, щоб студенти могли приїхати до батьків і так далі,» – відповів Іван Рубський.

Стосовно будівництва басейну Іван Рубський також зауважив: «На жаль, є в нас маленький відсоток людей, які кричать на всіх інстанціях, що не потрібен басейн, але я скажу, що  90% населення чекають і дзвонять кожен день, питаючи, чому басейн сьогодні не будується. Міська рада виділила 4 мільйони гривень, обласний бюджет виділив 6 мільйонів, депутат Верховної Ради – 3 мільйони. Тому  ресурс є, роботи сьогодні відновлені. До кінця року ще повинен надійти 21 мільйон гривень. Основна частина буде закінчена, а вже в наступному році, залишиться десяток мільйонів, ми його завершимо повністю».

 «Гість липневого ефіру #Звітів_наживо  – голова Баштанської об’єднаної територіальної громади Іван Рубський – звітував про виконану роботу за останній рік і надав вичерпні відповіді на чисельні запитання, більшість з яких стосувалася планових ремонтів доріг і фінансування об’єктів інфраструктури ОТГ. Голова Баштанської ОТГ був приємно вражений обізнаності представників ЗМІ та громадськості проблемами певних ОТГ.  Іван Рубський зазначив, що проект #Звіти_наживо позитивно впливає на роботу посадовців, додає сил і наснаги для ефективного вирішення проблем, орієнтованих на реальні потреби громадян,» – зазначила продюсерка  Миколаївської філії Суспільного Анастасія Тімановська.

Переглянути повний випуск програми “Звіти_Наживо” з Іваном Рубським можна на нашій сторінці у Facebook.

Нагадаємо, це вже п’ятий випуск всеукраїнського медіапроекту Звітів_наживо, який змінює застарілий формат звітування посадовців на інтерактивне інтерв’ю у прямому ефірі регіональних філій НСТУ.

Наступні #Звіти_наживо стосуватимуться таких тем:

серпень — реформа освіти,
вересень — медична реформа,
жовтень — початок опалювального сезону,
листопад — бюджети міст,
грудень — звіти мерів обласних центрів за 2018 рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *