Миколаїв

У філії ПАТ «НСТУ» «Миколаївська регіональна дирекція» обговорили Проект колективного договору

17 липня в Миколаївській філії Суспільного відбулися збори трудового колективу.

Тимчасово виконуючий обов`язки менеджера філії Галамасюк І. В. зазначив: «Вимогами Законів України “Про охорону праці” та “Про колективні договори і угоди” передбачено, що здійснення комплексних заходів щодо організації безпечних і нешкідливих умов праці, визначення обов’язків сторін, а також реалізація працівниками своїх прав і соціальних гарантій на охорону праці забезпечуються колективним договором».

На порядок денний винесли обговорення Проекту колективного договору ПАТ “НСТУ”. Головою зборів обрали провідного інженера (оператора ефіру) Павла Гарєєва, секретарем – редакторку творчої групи програм радіо Ганну Стаднік.
Кожен із присутніх на зборах мав можливість внести свої пропозиції змін чи доповнень до Проекту колективного договору ПАТ “НСТУ”. Із його змістом працівники ознайомилися напередодні.
За результатами обговорення вирішили погодити наданий Проект колективного договору і винести його на розгляд конференції трудового колективу публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» з внесеними пропозиціями:
1. Документально закріпити останній робочий день тижня скороченим на одну годину за рахунок зменшення обідньої перерви впродовж 5-ти робочих днів на 15 хв;
2. Надати 7 днів додаткової відпустки всім працівникам, яким надається право на додаткову оплачувану відпустку, визначеної законодавством, за ненормований робочий день;
3. Виплату оздоровчих в розмірі посадового окладу зробити обов’язковою та виплачувати до відпустки.

Делегатом від Миколаївської філії Суспільного на конференцію трудового колективу ПАТ “НСТУ”, яка відбудеться в Києві 31 липня, обрали провідного інженера (оператора ефіру) Павла Гарєєва.

Нагадаємо, у філіях Суспільного триває процес обговорення Проекту колективного договору НСТУ. У всіх областях цього тижня відбуваються збори трудових колективів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *